ДОСТАВКА – НОМЕР ОДИН В УКРАЇНІ

 

Чому обирають нас?
 

Доставка без обмежень

Вперше в Україні запроваджено безкоштовну доставку свіжого м’яса, ковбас, сирів, напівфабрикатів-без предоплат, мінімальної суми замовлення. Не важливо, чи замовите ви одне філе для соковитої відбивної для однієї персони, чи десятки кілограм м’яса в ресторан, або для пікніку з друзями. Замовлення приймаються як від фізичних, так і юридичних осіб. Кафе, ресторани, магазини мають змогу купувати продукцію для подальшої її реалізації. Це швидко й зручно для усіх, адже де б ви не були, Вам привезуть все, що оберете для Ваших ідеальних страв. Наші оператори з радістю допоможуть обрати ту чи іншу продукцію, проконсультують й нададуть кваліфіковані рекомендації. Замовляйте скільки потрібно, будьте вільні у своїх бажаннях, без перешкод та обмежень!   

Широкий асортимент

Ми маємо десятки найменувань нашої продукції. Крім свіжого м’яса, ковбас, сирів, напівфабрикатів, можна придбати будь-які м’ясні делікатеси. За попереднім замовленням можна придбати стейки, бургери, біфштекси, рулети. Ми постійно збільшуємо наш асортимент, аби кожен для себе міг зробити вибір. Також є свіжі продукти для домашніх улюбленців.

Доступні ціни

Наша ціль – випускати якісну м’ясну продукцію в кращих традиціях домашньої кухні. Ми пропонуємо великий асортимент продукції за доступними цінами. Щотижня проводяться акції та знижки. Шукайте «Червоні ціни», які означають, що ціну знижено!

Добірна сировина

Якість кінцевого продукту починається з сировини. Тому до відбору сировини ми підходимо серйозно і починаємо цей процес з вивчення самого постачальника, глибоко аналізуючи умови утримання тварин, щоденний раціон і інші важливі деталі. Ми працюємо тільки з перевіреними партнерами, з якими нас об'єднують спільні цінності та прагнення до підвищення якості життя людей. 

Замовлення та оплата

Зробити замовлення легко - в декілька кліків на сайті, або одним телефонним дзвінком менеджеру. І що не менш важливо замовлення приймаються з 8-ої годин ранку і до 22-ої вечора щодня! 

Як зробити оплату – обирати Вам. Можна розрахуватися готівкою кур’єром, або ж безготівково. Важливо, що немає ніяких предоплат. Замовили – Вам доставили – Ви перевірили – оплатили – смакуєте.  
 

Повернення та обмін

Якщо ж з якихось причин Ви хочете повернути чи обміняти продукцію – з цим також не буде проблем. Ми турбуємося за нашу репутацію й хочемо, аби кожен клієнт був задоволений. Ми забезпечуємо не просто товар, а настрій, емоції, які Ви потім отримаєте за обіднім столом під час трапези.

Гарантія якості

Дотримання санітарних, гігієнічних норм – це одне з основних правил виробництва – гарантія якості,крім того, ми маємо власні розроблені стандарти, знаходимося в постійному діалозі з покупцями, приймаємо ваші пропозиції чи зауваження, аби вдосконалюватися. Ми вважаємо, що в питаннях якості та безпечної продукції немає жодних компромісів. Така позиція вимагає певних ресурсів та зусиль. Нас мотивує результат – смачна, свіжа, якісна продукція на наших прилавках магазину.

Команда

Ми любимо те, що робимо. І робимо ми професійно. Чи знаєте Ви, що для того, аби навчитися обробляти м'ясо швидко і акуратно, зберігаючи його структуру, необхідно близько півроку, а майстерність приходить з досвідом і не раніше, ніж через рік? Що вже говорити про складніше виробництво, яке потребує тільки кваліфікованої та профільної освіти. У більшості випадків наша робота – не машинна, а ручна. Наш колектив – це не випадкові люди, це команда, яка постіно навчається та удосконалює свої навики.

 

ЗАМОВЛЯТИ ОНЛАЙН ОЗНАЧАЄ ХАРЧУВАТИСЯ СМАЧНО, ЗДОРОВО, БЕЗПЕЧНО!